Biustonosz to najlepszy przyjaciel Kobiety?

Wierzymy, że pewność siebie zaczyna się od wewnątrz. To, co i w jaki sposób nosimy, ma wielkie znaczenie jeśli chodzi o nasze samopoczucie w ciągu dnia. Zadaniem stanika jest podtrzymywać biust, czasem także eksponować kształty. Najważniejszą i nadrzędną kwestią doboru stanika to znalezienie odpowiedniego rozmiaru.
Bielizna odgrywa istotną rolę w kwestii postrzegania kobiety przez samą siebie. Powinna być jak druga skóra, przylegać do ciała idealnie i otulać miękkością swej tkaniny. W końcu jest ozdobą naszego ciała i podkreśla nasze atuty. Przede wszystkim musi być także komfortowa – wszelka bielizna, w której nie da się oddychać i która ogranicza nasze ruchy jest zdecydowanie passé i polecamy się jej jak najszybciej pozbyć ze swojej szafy.

Klasyka i elegancja
W Listilli stawiamy na klasykę i elegancję – uważamy, że jest najbardziej ponadczasowa i seksowna oraz pasuje praktycznie każdej kobiecie. Uwielbiamy czerń, biel, czerwień oraz złoto. Wierzymy, że subtelne kolory, takie jak róż i błękit, są także esencją kobiecej garderoby. Doskonale wiemy, że zarówno bielizna, jak i cała stylizacja, są dobierane w zależności od nastroju i mogą poprawić (bądź zepsuć) humor błyskawicznie. Przede wszystkim dobrze jest mieć w czym wybierać.

Idealny biustonosz
Zadaniem stanika jest podtrzymywać biust, czasem także eksponować kształty. Najważniejszą i nadrzędną kwestią doboru stanika to znalezienie odpowiedniego rozmiaru. Może się wydawać, że to oczywistość, jednak czasem się okazuje, iż dobranie właściwego rozmiaru nie jest takie łatwe. Obecnie, mimo ułatwionego dostępu do wiedzy, wiele kobiet ma problem z tą kwestią. By dowiedzieć się, jaki rozmiar będzie idealny dla naszego biustu, polecamy skorzystanie z usług brafitterki. W ten sposób uzyska się fachową pomoc oraz profesjonalne doradztwo od wykwalifikowanej osoby. Taka osoba pomoże nam wybrać stanik idealny i zwróci uwagę na to, czym należy się kierować podczas poszukiwań kolejnych modeli, które będą dla nas odpowiednie.


Znalezienie idealnego stanika nie należy do najprostszych zadań. Trzeba uwzględnić wiele czynników podczas dobierania modelu do proporcji i wymiarów naszego ciała, a także preferencji fasonu, czy też kolorystyki. Gdy się już znajdzie ten jedyny, który odpowiada nam w stu procentach, dobrze jest się zaopatrzyć w różne warianty kolorystyczne – na każdą okazję, pogodę i samopoczucie. Tak, by w razie potrzeby mieć pewność, że mamy w swojej garderobie stanik, który będzie nam odpowiadał niezależnie od preferowanego w konkretnym dniu koloru i aktualnego nastroju i okoliczności. 

Piękna i pewna siebie
To co mamy na sobie i pod ubraniem może w znacznym stopniu wpływać na naszą pewność siebie. Każda kobieta zasługuje na to, by w bieliźnie czuła się komfortowo i pięknie. W ofercie Listilla znajdują się miękkie staniki koronkowe, przyciągające uwagę poprzez swoje detale i staranne wykończenie. Zapinki pokryte prawdziwym 24-karatowym złotem dodają elegancji bieliźnie i przyciągają wzrok. Różnorodne warianty kolorystyczne pozwolą na powiększenie swojej kolekcji i cieszenie się ulubionymi produktami w kilku kolorach pasujących na każdą okazję. Bo dobrze jest mieć wybór.

Zamknij Koszyk
Zamknij Ulubione
Recently Viewed Close
Zamknij

Zamknij
Navigation
Kategorie